fbpx

Aikataulut

SYYSKAUSI 2020

Kausi alkaa 10.8.2020 ja päättyy joulunäytökseen 14.12.2020

Tunteja ei järjestetä:
SYYSLOMALLA 14.-18.10.
PYHÄINPÄIVÄNÄ 31.10.
ITSENÄYSYYSPÄIVÄNÄ 6.12.

AVAA TULOSTETTAVA AIKATAULU TÄSTÄ

 

MAANANTAI

SALI 1
15.45-17.15 EK Nuoret (Kiira)
17.15-18.15 Commercial 10-14 v. (Kiira)
18.15-19.45 Commercial / Heels 15+ (Kiira)

SALI 3
16.00-17.15 TP Unity, koreo (Mia)
17.15-18.15 Showkids 7-8 v. (Mia)
18.15-19.00 Showkids 6-7 v. (Mia)
19.05-20.15 Showfit 30+ alk / kesk. (Mia)

SALI 2
16.00-17.15 Dance Tricks 9-11 v. (Jutta)
17.15-18.15 EK Nuoret, Dance Tricks (Jutta)
18.15-19.00 Dance Tricks 6-8 v. (Jutta)
19.00-20.00 Dance Tricks 12-15 v. (Jutta)

TIISTAI

SALI 1
15.30-16.30 TP Unity (Hanna)
16.30-17.00 Triot (Hanna)
17.00-17.45 Esibaletti 5-7 v. (Hanna)
17.45-18.45 Baletti 1, 9-11 v. (Hanna)
18.45-19.45 EK Junior, muodost. (Mia ja Hanna)
19.45-20.15 Soolot (Hanna)

SALI 2
16.15-16.45 Taaperotanssi 1-2 v. (Mia)
16.50-17.20 Satubaletti 3-4 v. (Mia)
17.25-17.55 Showkids 3-4 v. (Mia)
18.00-18.45 Showkids 4-5 v. (Mia)

SALI 3
15.45-16.45 Breakdance pojat, jatko 12+ (Masi)
16.45-17.45 Hip hop 10-14 v. (Masi)
18.00-19.00 Hip hop 15+ edistyneet (Masi)
19.00-20.00 Hip hop 30+ alkeet (Masi)
20.00-21.00 Rock´n Swing 30+ alk / kesk. (Masi)

KESKIVIIKKO

SALI 3
15.30-16.30 Lyrical Jazz 11-15 v. Avoin (Mari)
16.30-17.30 EK Junior, Lyrical Jazz (Mari)

17:30-18.00 Showkids 4-6 v. (Juha)
18.00-18.55 Latino show 30+ alkeet (Juha)
18.55-19.55 Latino show 30+ jatko (Juha)
19.55-20.55 Latino show SM (Juha)

SALI 1
15.30-16.30 EK Junior, Dance Tricks (Haidi)
16.30-17.30 Commercial, keskitaso (yli 13 v.) (Anni)
17.30-18.30 Commercial 10+ (Anni)
18.30-19.30 Commercial edistyneet (yli 15 v.) (Anni)
19.30-20.00 TP Dancers (Anni)

SALI 2
16.30-18.00 TP Unity, Dance Tricks (Haidi)
18.00-18.55 Dance Tricks 6-8 v. (Haidi)

TORSTAI

SALI 3
16.00-17.30 Show 11+ (Mia)
17.30-18.30 Show 9+ (Mia)
18.30-20.00 Show 16+ edist. (Mia)

SALI 1
16.15-17.30 TP Infinity, pienryhmä (Hanna)
17.30-18.30 EK Minit, Baletti (Hanna)
18.30-19.30 Baletti jatko 2, 10-14 v. (Hanna)
19.30-20.30 TP Unity (Hanna)

SALI 2
16.15-17.15 Baletti nuoret, alkeet (Mari)
17.15-18.15 Lyrical Jazz, edist./TP Dancers (Mari)
18.15-19.15 Alkeisbaletti 7-9 v. (Mari)

PERJANTAI

SALI 3
15.45-17.15 Show 13+ keskitaso (Mia)
17.30-18.30 Kangoo Jumps Class (Sara)

SUNNUNTAI

SALI 1
16.30-18.00 Baletti nuoret, keskitaso (Ludmila)
18.00-19.30 Aikuisbaletti, alkeet (Ludmila)

TUNTIKUVAUKSET